ФЕФУІФМІФФМЕФСЗМКФПСОЮФФФЕКСХФБЕФГГФММФФСНМВФТФНМЦПДОПКФМТДР

Факультет економіки

2020
Грушка В.В.
2019
Величко Л.А.
2019
Величко Л.А.

Факультет української й іноземної філології та мистецтвознавства

2019
Рябовол Світлана Леонідівна
2019
Стирнік Наталія Сергіївна
2019
Алексєєв вадим Сергійович
2019
Аксютіна Тетяна Володимирівна
2019
Аксютіна Тетяна Володимирівна
2019
Аксютіна Тетяна Володимирівна
2019
Аксютіна Тетяна Володимирівна
2019
Аксютіна Тетяна Володимирівна
2019
Аксютіна Тетяна Володимирівна
2019
Алексєєв Вадим Сергійович
2019
Алексєєв Вадим Сергійович
2019
Алексєєв Вадим Сергійович
2019
Рябовол Світлана Леонідівна
2019
Рябовол Світлана Леонідівна
2019
Рябовол Світлана Леонідівна
2019
Крутась Юлія Валеріївна, Рябовол Світлана Леонідіївна
2017
Мамчич І. П., Степаненко О. К.
2017
Панченко О.І., Гурко О.В., Вотінцева М.Л., Шепель Ю.О.
2017
Гонюк О.В.
2017
Гурко О.В.
2020
Гончарова Юлія Станіславівна
2019
Гончарова Юлія Станіславівна
2020
Гончарова Юлія Станіславівна
2020
Гончарова Юлія Станіславівна

Історичний факультет

2016
Репан О. А. 031 Релігієзнавство, 033 Філософія, 231 Соціальна робота
2016
Репан О. А. 022 Дизайн; 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація
2016
Виноградов Г. М. 014.01 Середня освіта (українська мова і література); 035.01 Філологія (українська мова та література)
2016
Каюк С. М. 055 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії, 052 Політологія, 054 Соціологія
2016
Репан О. А. 031 (Релігієзнавство), 033 (Філософія), 231 (Соціальна робот)
2016
Литвинова Т. Ф. 6.030201 (Міжнародні відносини), 6.030204 (Міжнародна інформація)
2016
Шахрайчук І. А. 6.050103 (Програмна інженерія), 6.040301 (Прикладна математика)
2016
Виноградов Г. М. 6.040204 (Прикладна фізика), 6.050101 (Комп’ютерні науки)
2016
Ващенко В. В.6. 050102 Комп’ютерна інженерія, 6.050102 Комп’ютерна інженерія (за скороченою програмою)
2016
Ващенко В. В. 6.030506 (Прикладна статистика), 6.030507 (Маркетинг), 6.030509 (Облік і аудит), 6.030508 (Фінанси і кредит)
2016
Ващенко В. В. 6.030502 (Економічна кібернетика), 6.030504 (Економіка підприємства)
2016
Шахрайчук І. А. 6.040106 (Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування)
2016
Коротенко Д. В. 6.030203 Международные экономические отношения (иностранцы)
2016
Коротенко Д.В. 6.030503 (Міжнародна економіка), 6.030505 (Управління персоналом та економіка праці)
2016
Коротенко Д.В. 134 Авіаційна та ракетно-космічна техніка за скороченою програмою
2016
Коротенко Д.В. 6.040104 Географія, 6.040105 Гідрометеорологія, 6.040103 Геологія
2016
Яценко В. Я. 141 (Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка)
2016
Яценко В. Я.151 (Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології)
2016
Яценко В. Я. 076 (Підприємництво, торгівля та біржова діяльність)
2016
Шляхов О.Б. 056 (міжнародні економічні відносини), 073 (менеджмент), 242 (туризм)
2016
Чепурко О. О. 121 (Інженерія програмного забезпечення); 124 (Системний аналіз), 224 (Технології медичної діагностики та лікування)
2016
Чепурко О. О. 161 (Хімічні технології та інженерія), 102 (Хімія), 014.06 (Середня освіта (Хімія)),181 (Харчові технології)
2016
Коротенко Д.В. 104 (фізика та астрономія) 105 (Прикладна фізика та наноматеріали) 172 (телекомунікації та радіотехніка)
2016
Ковальська-Павелко Ірина Миколаївна 091 (Біологія), 014 Середня освіта (Біологія)), 101(Екологія)
2016
Ковальська-Павелко Ірина Миколаївна 122 (Компьютерні науки та інформаційні технології), 153 (Мікро та наносистемна техніка)
2016
Чепурко Олександр Олексійович 113 (Прикладна математика)
2017
Ковальська-Павелко Ірина Миколаївна

Факультет міжнародної економіки

2016,
Сливенко В.А.
2016,
Зінченко О.А.
2016,
Редько В.Є.
2017,
Зінченко О.А.
2016,
Джусов О.А.
2016,
Зінченко О.А.
2016,
Самойленко А.О.
2016,
Джусов О.А.
2016,
Кальніцька М.О.
2016,
Кальніцька М.О.
2016,
Фалько Є.А.